Suplování:   Středa 1.2.2023 (lichý týden)

datum výpisu: 2.2.2023 (9:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

HTA1

           

ZH

ZH

           

HT4

           

ZH

ZH

           

I2

           

ZH

ZH

ZH

         

I3

           

ZH

ZH

ZH

         

K1

           

ZH

ZH

ZH

         

K2

           

ZH

ZH

ZH

         

K2A

           

ZH

ZH

           

K3

           

ZH

ZH

ZH

         

M1

           

ZH

ZH

ZH

         

M2

           

ZH

ZH

ZH

         

M3

           

ZH

ZH

ZH

         

MR1

           

ZH

             

MR2

           

ZH

ZH

           

MR3

           

ZH

             

MS3

           

ZH

ZH

ZH

         

G1

           

ZH

ZH

ZH

         

G2

           

ZH

ZH

ZH

         

O1

           

ZH

ZH

ZH

         

OŠ1

           

ZH

             

OŠ2

           

ZH

             

OŠ3

 

Vys

                       

P1

           

ZH

ZH

ZH

         

P2

           

ZH

ZH

ZH

         

P3

           

ZH

ZH

ZH

         

PM1A

           

ZH

ZH

           

PM1B

           

ZH

ZH

           

PM2A

           

ZH

ZH

           

PM2B

           

ZH

ZH

           

PM3A

           

ZH

ZH

           

PM3B

           

ZH

             

PM4A

           

ZH

             

PM4B

           

ZH

ZH

           

PO1

           

ZH

             

PO2

           

ZH

ZH

           

R1

           

ZH

             

R2

           

ZH

ZH

           

R3

           

ZH

             

S1

           

ZH

ZH

ZH

         

S3

           

ZH

ZH

ZH

         

T1

           

ZH

ZH

ZH

         

T2

           

ZH

ZH

ZH

         

Z1

           

ZH

ZH

ZH

         

Z2

           

ZH

ZH

ZH

         

Z3

           

ZH

ZH

ZH

         

EH1

           

ZH

ZH

ZH

         

EH2

           

ZH

ZH

ZH

         

EH3

           

ZH

ZH

ZH

         

EK1

           

ZH

ZH

ZH

         

EK2

           

ZH

ZH

ZH

         

EK3

           

ZH

ZH

ZH

         

EM1

           

ZH

ZH

ZH

         

EM2

           

ZH

ZH

ZH

         

EP1

           

ZH

ZH

ZH

         

EP2

           

ZH

ZH

ZH

         

EP3

           

ZH

ZH

ZH

         

ES1

           

ZH

ZH

ZH

         

ET1

           

ZH

ZH

ZH

         

ET2

           

ZH

ZH

ZH

         

EZ1

           

ZH

ZH

ZH

         

EZ2

           

ZH

ZH

ZH

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Bajerová Andrea (PedD)

 

..

                       

Jéglová Yvetta (LO)

           

..

             

Juřenčáková Markéta (Par)

 

-

PJ

PK

ŠKP

..

..

-

-

         

Pagáčová Veronika (LO)

       

>>

>>

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bajerová Andrea

1. hod Obecný pedagogický dozor

Hankeová Blanka

4.hod

přesun <<

M

MR2

(H40C)

z 1.hod

Hanusková Magdalena

5.hod

přesun <<

AJ

R2

(H41C)

z 3.hod

Pagáčová Veronika

1.hod

přesun <<

ČJ

MR2

(H40C)

z 4.hod

 

3.hod

přesun <<

LV

R2

(H52A)

z 5.hod

Panašová Květoslava

3.hod

supl. (JM Par)

AJ

P1

(O65C)

 

Popovičová Jitka

2.hod

supl. (JM Par)

M

G1

(O12A)

 

Škorpík Pavel

4.hod

supl. (JM Par)

LV

Z1+

(O65C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

HTA1

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

HT4

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

I2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

I3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

K1

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

K2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

K2A

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

K3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

M1

5.hod

ČJ

   

odpadá

 

(JM)

 

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

M2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

M3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

MR1

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

MR2

1.hod

ČJ

 

(H40C)

přesun <<

Pagáčová Veronika

z 4.hod

 

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

M

 

(H40C)

přesun <<

Hankeová Blanka

z 1.hod

 

4.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

MR3

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

MS3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

G1

2.hod

M

 

(O12A)

supluje

Popovičová Jitka

(JM)

 

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

G2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

O1

5.hod

ČJ

   

odpadá

 

(JM)

 

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

OŠ1

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

OŠ2

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

OŠ3

1. hod Vydávání vysvědčení žákům

P1

3.hod

AJ

 

(O65C)

supluje

Panašová Květoslava

(JM)

 

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

P2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

P3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PM1A

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PM1B

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PM2A

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PM2B

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PM3A

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PM3B

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PM4A

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PM4B

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PO1

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

PO2

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

R1

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

R2

3.hod

LV

 

(H52A)

přesun <<

Pagáčová Veronika

z 5.hod

 

3.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

AJ

 

(H41C)

přesun <<

Hanusková Magdalena

z 3.hod

 

5.hod

LV

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6., 7. hod Výuka zrušena z org. důvodů

R3

6. hod Výuka zrušena z org. důvodů

S1

5.hod

ČJ

   

odpadá

 

(JM)

 

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

S3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

T1

4.hod

LV

 

(O65C)

supluje

Škorpík Pavel

(JM)

 

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

T2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

Z1

4.hod

LV

 

(O65C)

supluje

Škorpík Pavel

(JM)

 

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

Z2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

Z3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EH1

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EH2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EH3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EK1

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EK2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EK3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EM1

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EM2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EP1

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EP2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EP3

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

ES1

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

ET1

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

ET2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EZ1

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

EZ2

6.- 8. hod Výuka zrušena z org. důvodů

Pedagogický dohled u třídy:

OŠ3, 1. hod - Bajerová Andrea

 

 

Suplování:   Čtvrtek 2.2.2023 (lichý týden)

datum výpisu: 2.2.2023 (9:40)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Juřena Luděk (NV)

..

..

HB

-

..

..

..

             

Juřenčáková Markéta (Par)

 

-

ŠM

..

FP

DiP

..

-

-

         

Kniezková Romana (NV)

 

-

SZL

FM

-

GP

KI

-

           

Popovičová Jitka (NV)

     

ŠM

..

ŠKP

SF

-

-

         

Wawrosz Roman (SC)

..

                       

Změny v rozvrzích učitelů:

Divina Petr

5.hod

supl. (JM Par)

F

Z1+

(O65C)

 

Ferens Petr

4.hod

supl. (JM Par)

ČJ

I3+

(O65C)

 

Floksová Melina

3.hod

supl. (KR NV)

DDV

PM1B

(P305)

 

Gřešová Pavla

5.hod

supl. (KR NV)

HT4

(P403)

 

Hankeová Blanka

2.hod

supl. (JL NV)

M

R2

(H52A)

 

Hloušek Alexandr

4.hod

přesun <<

E

K2A+

(H24A)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

IT

OŠ2

(H50A)

z 7.hod

Koňaříková Iveta

6.hod

spojeno (KR NV)

ŽP

HT4 (S 1)

(P210)

 

Navrátil Petr

2.hod

přesun <<

Soma

MR2

(H38C)

z 0.hod

Pagáčová Veronika

1.hod

přesun <<

LV

R1

(H39C)

z 7.hod

 

5.hod

přesun <<

ČJ

MR2

(H40C)

z 2.hod

Ruščynska Žanna

1.hod

supl. (WaR SC)

Te

K3

(O13A)

 

Szkorupa Filip

6.hod

supl. (PJ NV)

IT

EK2+

(O16B)

 

Sztwioroková Lenka

2.hod

supl. (KR NV)

DDV

PM1B

(P305)

 

Škola Miroslav

2.hod

supl. (JM Par)

LV

Z1+

(O65C)

 
 

3.hod

supl. (PJ NV)

M

EK2+

(O16B)

 

Škorpík Pavel

5.hod

supl. (PJ NV)

M

EH1+

(O11A)

 

Včelková Drahomíra

3.hod

přesun <<

GP

G1

(O31A)

z 6.hod

 

4.hod

přesun <<

TTi

G1

(O73C)

z 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

HT4

5.hod

 

(P403)

supluje

Gřešová Pavla

(KR)

 

6.hod

ŽP

S 1

(P210)

spojí

Koňaříková Iveta

(KR)

I3

4.hod

ČJ

 

(O65C)

supluje

Ferens Petr

(JM)

K2A

4.hod

E

 

(H24A)

přesun <<

Hloušek Alexandr

z 6.hod

 

4.hod

ON

   

odpadá

 

(JL)

 

6.hod

E

   

přesun >>

 

na 4.hod

K3

0.hod

TOS

   

odpadá

 

(WaR)

 

1.hod

Te

 

(O13A)

supluje

Ruščynska Žanna

(WaR)

M1

6.hod

LV

   

odpadá

 

(JM)

M3

4.hod

ČJ

 

(O65C)

supluje

Ferens Petr

(JM)

MR2

0.hod

Soma

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Soma

 

(H38C)

přesun <<

Navrátil Petr

z 0.hod

 

2.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

ČJ

 

(H40C)

přesun <<

Pagáčová Veronika

z 2.hod

 

5.hod

TV

   

odpadá

 

(JL)

 

6.hod

TV

   

odpadá

 

(JL)

G1

3.hod

GP

 

(O31A)

přesun <<

Včelková Drahomíra

z 6.hod

 

3.hod

LV

   

odpadá

 

(JM)

 

4.hod

TTi

 

(O73C)

přesun <<

Včelková Drahomíra

z 5.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(PJ)

 

5.hod

TTi

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

GP

   

přesun >>

 

na 3.hod

O1

6.hod

LV

   

odpadá

 

(JM)

OŠ2

4.hod

E

 

(H24A)

přesun <<

Hloušek Alexandr

z 6.hod

 

4.hod

ON

   

odpadá

 

(JL)

 

6.hod

IT

 

(H50A)

přesun <<

Hloušek Alexandr

z 7.hod

 

6.hod

E

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

IT

   

přesun >>

 

na 6.hod

PM1B

2.hod

DDV

 

(P305)

supluje

Sztwioroková Lenka

(KR)

 

3.hod

DDV

 

(P305)

supluje

Floksová Melina

(KR)

R1

0.hod

TV

   

odpadá

 

(JL)

 

1.hod

LV

 

(H39C)

přesun <<

Pagáčová Veronika

z 7.hod

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(JL)

 

7.hod

LV

   

přesun >>

 

na 1.hod

R2

2.hod

M

 

(H52A)

supluje

Hankeová Blanka

(JL)

S1

6.hod

LV

   

odpadá

 

(JM)

T1

2.hod

LV

 

(O65C)

supluje

Škola Miroslav

(JM)

 

5.hod

F

 

(O65C)

supluje

Divina Petr

(JM)

Z1

2.hod

LV

 

(O65C)

supluje

Škola Miroslav

(JM)

 

5.hod

F

 

(O65C)

supluje

Divina Petr

(JM)

Z3

4.hod

ČJ

 

(O65C)

supluje

Ferens Petr

(JM)

EH1

5.hod

M

 

(O11A)

supluje

Škorpík Pavel

(PJ)

EK2

3.hod

M

 

(O16B)

supluje

Škola Miroslav

(PJ)

 

6.hod

IT

 

(O16B)

supluje

Szkorupa Filip

(PJ)

EP2

3.hod

M

 

(O16B)

supluje

Škola Miroslav

(PJ)

 

6.hod

IT

 

(O16B)

supluje

Szkorupa Filip

(PJ)

ET1

5.hod

M

 

(O11A)

supluje

Škorpík Pavel

(PJ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři